röportaj için basit adimlari – bir is basvurusu için bir kapak mektubu yazmak için nasil

Ben denemek ve diger basvuru ayni ise öne bir is basvurusu için bir kapak mektubu yazmak için nasil içine bakti. Yine de gerçekten bu konuda gitmek nasil bilmiyordum. Çogu kez bir mektup bir özgeçmis ile birlikte gelir. Ben o zaman için basvuran oldugu birçok is bir özgeçmis için sormadim. Onlar sadece bir basvuru formu doldurmak istedi. Ben bu durumlarda yapmaya basladi bir sey benim uygulama ile bir kapak mektubu, basit bir, dahil oldu.

Çevrimiçi seyir Ben çok iyi kaynak bulundu ama ben genel veya üzerinden kullanilan bakti bir kapak mektubu teslim etmek istemiyordu. O zaman eylem Planim en kisa sürede olabildigince bir is oldu. Ben bir araba ödeme vardi ve not benim kredi ya da benim cosigner ve kredi zarar istemiyordu. Ben yaptim, babam aka, ben bunun sonu duymak asla.

Ben teslim ve ama ben için uygulanan islerin çok yüksek kolu pozisyon degildi her uygulama içeren bir mektup dahil. En yöneticileri ve insan kaynaklari personel kabul ve harfi takdir. Ben kimseyi etkilemek isteyen degildi. Ben gerçekten bir is gerekli.

Bu benim mektup koymak basladi budur. Ben mektup ile inisiyatifi ele aldi ve ben satin yazilimi ile üzerinde okumak özgeçmis kapak mektuplari kadar ayrintili degildi düsündüm. Benim is ve sirket büyümek ve sirket yukari tasimak için benim arzu ile çaliskan okuyucuya bir resim boya dahil etmedi. Ben bana yardimci olacagini hissettim benim mektup her türlü bilgi dahil. Örnegin, son zamanlarda bir çalisma çalisma programina katilan ve benim es ile uyum basardi ne kadar iyi koymak emin yapti.

Ben de Ispanyolca akicilik ve ben de bilgisayar tecrübeli olmasina isaret emin yapti. En isleri simdi bazi bilgisayar çalisma gerektirir ve ben çok programda yeterli oldugundan emin olmak istedim.

Isimi uygulama ile bir kapak mektubu dahil basladi kisa bir süre sonra bir is arazi yapti. Geri aliyorum ve ben bile baslangiçta için basvuran ne daha iyi bir pozisyon teklif edildi çagri sayisinda bir fark yapti. Ben bir is arayan herkes, gerekli ya da devam, her zaman bir kapak mektubu uygulama eslik olmalidir söyleyebilirim.