Sadece onunla bir is için 1500 kisi

Bir büyük durgunluk simdiye kadar IT sektöründe isler hala oldu

O sadece BT baslayan kariyerine almak basarili olmustur, çünkü Salman Hakim bu hafta kutluyor. O Sadece BT Egitim tarafindan düzenlenen programi ve bilgisayar sektöründe islere mezunlari yardimci uzman ve Seçim Hizmetleri Plc yaptigi yeni bir is gelecek hafta basliyor Sadece BT Ise Alim, izledi.

Sunil Duggal, Sadece BT Ise Alim Genel Müdürü, “Salman kredi krizi bu yana piyasa kosullari dikkate mükemmel geçen yil bir is kazanmak için 157 kisi oldugunu yorumladi. O Microsoft, CompTIA ve Cisco gibi alanlarda ilgili egitim ve sertifikalar yararlanan ve sonra onu deneyim ve Seçim Hizmetleri harika bir is kazanmak için güven verdi kisa bir 6 hafta ise yerlestirme takip – de herkes Sadece BT onun için memnuniyet duymaktadir ”

Son 8 yil içinde sadece IT egitim uzmanlasmak ve Teknik ve Ag Destek kariyer içine mezunlari ve kariyer degistiriciler yerlestirerek Ingiltere’de en büyük sirketi haline gelmistir. Sadece BT müsterileri gibi birçok ev isimleri ile sanayi bir dizi üzerinde çalisiyor. Seçim Hizmetleri Ingiltere, Avrupa ve ABD genelinde 800’den fazla müsteri ile BT Egitim Destek arenada büyük bir güç vardir. Seçim Hizmetleri egitim çözümü sonra adaylar onlara “çalisan yere vurmak” için becerilere sahip izin takip çünkü BT yillardir aday destek Sadece BT giris seviyesi için kullaniyoruz.

Matt Hancock, Yardim Masasi Yöneticisi, kendi deneyim sayesinde ben de egitim Sadece BT mükemmel ve kariyer ilerleme için büyük bir temel verir biliyorum “, yorumunu yapti. Sadece BT kendimi ve Seçim genis bir ekibi yönetmek için firsat verilmis olan bir mezunu olarak, bu sadece BT personeli için mükemmel bir kaynak oldugunu bana açikti. Onlarin basarisi açiktir; Disaridan Yardim Masasi içindeki personelin çogu Sadece BT eski stajyerler vardir “.

Simon Perriton Genel Müdürü ve kurucusu Sadece BT esit memnun oldu. Bir ödül töreni Salmans basari onun tarafindan kutlandi ve sirket 2001 yilinda baslamasindan bu yana sirket içinde herkes o 1500 kisi oldugu için Sadece BT ile BT bir is kazanmistir için de.

Salman Yeterince ticari deneyim genel bir çok akademik derece vardi ve degil beri öne çikarin için mücadele edildi “yorumunu yapti. Elbette zor oldu ama ben en önemli sinavlarini geçti ve gerçekten ise yerlestirme içinde mükemmel bir deneyim yararlandi. Ben zevk gidiyorum BT alaninda kariyer baslayan gereken mutluyum – Sadece BT sayesinde ‘