Sadece video oyunlari kazanan bir kariyer elde etmek için 3 adim

Telif hakki (c) 2006 Todd Harris

Yani sadece video oyun endüstrisinin girmek ister misin? Peki, bunu yapmak için yolu vardir. Her gün insanlar “nasil video oyun endüstrisinin girmeye musunuz?”, Basit bir soru soruyor Bazen bu sorular durdurmak ve bazen, ile devam nerede “Nasil bir görüsme alabilirim?” “Ne sirketlerin türlü ben dikkat etmeliyim?” “Rüyamda mümkün mü?”

Peki, yedekleme biraz edelim ve video oyunlari söz konusu oldugunda bir numarali kelime hakkinda konusun. Tutku. Evet, bu kadar. Eger video oyunlari için tutku ve ask var mi? Bu kadar basit. Bu cevap için evet dedi, o zaman video oyun sektörüne zarar verebilir. Tüm bu bir kelime izler. Neden tutku? Ben duymak yattigini gerçek bir mümin oldugum için, hazine yapar.

Tamam, simdi ne, tutku oldugunu tespit ettik? Peki, aradiginiz pozisyon için hak bazi becerileri gerekir. Ben bir kavram sanatçi oldugum için sanat tarafinda bu makale odaklanmak için gidiyorum, ama oyun sektörünün tüm yönleriyle için geçerlidir. Bilgi video oyunlari kazanan kariyer almak için bir sonraki adimdir. Bunlari ögrenmek için tutku oldugunda bilgi ya da girmeye çalistiginiz alanda beceri elde edilebilir. Ama, bir kez daha, en geri bir adim almak ve oyun endüstrisi bakalim.

Oyun sektörü sürekli degisiyor ve bu video oyunlari bir baslangiç ??elde etmek isteyen insanlar için harika. Teknoloji gelistikçe ve sanayi gelistikçe, yeni pozisyonlar kadar hashas vardir, maaslar artiyor ve oyun daha önce hiç olmadigi gibi pazara patliyor. Alinmasi için bol bol yer var. Eger sanayi getirebilir uzmanlik ya da bilgi alaniniz aramak gibi endüstri trendleri takip etmek isteyeceksiniz.

Buraya kadar tutku ve becerilere sahip, size kazançli bir kariyer elde etmek için onlarla ne yapmaliyim? Ise ve bekçisi geçmis olsun zor kullanin. Bununla ne demek istiyorsun? Herkes ve hayallerinizdeki sekilde bekçisi duruyor. Onlar her yerde! Bekçisi bir sekreter kolay bir görüsmeye almak için yapmiyor olabilir. Ya da bir bekçi bir nedenle veya baska için ilerlemek için isteyen bir sirketin baskani olabilir. Sen bunu yapamazsin kendiniz söyler kisisel bir bekçi, kendini, olabilir, bir dönek, vb Hepsi bitti. Ama burada bir sir degil. Eger gelip herhangi bir bekçi üzerinden alabilir bir sey var. Siki çalisma ve kararlilik.

Bu siki çalisma ve kararlilik gibi gerçekten kadar kolay mi? Evet, ve siki çalisma ve kolay ayni cümlede olabilir. Bana nasil anlatayim. Bu tutku ne zaman çok çalismak kolaydir. Ben tutku video oyun sektöründe olup olmayacagini için eleme olmasi gerektigini söyledi bu yüzden. Bununla beraber, ondan istersen olabilir. Tutku olmadan, video oyun endüstrisinin bir sey almak için sansli olacak.

Peki siki çalisma ile bekçisi geçmis alabilirim? Eski bir atasözü, “bir irade oldugu zaman bir yol var” devreye giriyor. En bir sirkette bekçi ele alalim. Orada bir is almaya çalisirken bir gelistirici bir özel sekreteri var, ama o herhangi bir bölüm baskanlari ile baglanti olmaz.

Siki çalisma ve kararlilik ilk sirket üzerinde arastirma yaparak ödeyecek. Bu gelistiricinin yapmak istediginiz oyunlarin türlü yapiyor olmadigini ögrenin. Onlar su anda ise? Eger öyleyse, nasil portföy görmek istersiniz? Onlar sekreteri olmadigini olabilecek kisileri ögrenin. Kendi kisisel web sitesine gidin ve dogrudan ise basa herhangi bir isim olup olmadigini görmek. Onlari bir e-posta ates. Benim nokta görüyor musunuz? Bu azim ve siki çalisma ile ilgili.

Bu 3 ilkeleri ile video oyun sektöründe istediginiz herhangi bir is elde etmek mümkün olacak. Ben bu dogru olabilir ama devam edin ve bana dogru kanitlamak için çok iyi geliyor biliyorum.