sizin derecesi ile egzotik bir sey yapmak ve Çin’de Ingilizce ögretmek

Tüm dünyada Ingilizce ögretmenleri için talep hizla büyüyor. Daha fazla ülke is ve diger iletisim türleri ile birbirleri ile etkilesim gibi, yabanci topraklarda Ingilizce konusanlar için ihtiyaç artiyor. Ve hiçbir yerde bu Çin’de daha büyük ihtiyaç vardir.

Eger Çin’de Ingilizce ögretim düsünüyorsaniz, bir zorlu ve rekabetçi bir alan seçtiniz. Her gün dil ögrencileri kariyer alani olarak Çin’de seçim, ama ihtiyaç hala çok mevcut ögretmenler daha agir basar.

Çin’de Ingilizce ögretmek için plani olanlar için, bir is arama baslamadan önce bilmeniz gereken birkaç temel vardir.

nitelikleri

Gerçekten Çin’de Ingilizce ögretmek için ihtiyaciniz olan bir üniversite derecesi ve Ingilizce akicilik oldugunu. Birçok ülke dil ögretmenleri TEFL veya ESL sertifikasi olmasi gerekir, ancak Çin bu bir gereklilik dikkate almaz. Bununla birlikte, bu sizin is arama baslamadan önce fatura almak için akillica olur. Bu kadar öncesinde paketinin size koyacagim.

ESL sertifikali almak kolay bir islemdir. Birçok kolej ve toplum okullar ay süren sertifika programlari sunmaktadir. Eger yurtdisi ögretim planliyorsaniz, bu durumda is avi beklediginden biraz daha kiyasiya sadece bir sertifika ile kol en iyisidir.

Bir Is Bulma Adimlar

1. Çin kültürü inceleyin. Bir okul dönemi en az uzunlugu için Çin’de Ingilizce ögretmek zaman, Çin’de yasayan olacak unutmayin, bu yüzden gelecekteki ev hakkinda mümkün oldugunca bilmek isteyeceksiniz.

2. Çin okul sistemi arastirma ve size ögretmek istiyorum hangi seviyede karar. Ingilizce üniversite seviyesine kadar ilkokul tüm yol kadar ögretilir. Bazi isletmeler de çalisanlarina Ingilizce becerileri ögretmek için kiralar, ya da genel olarak yetiskinlere konusma becerilerinin ögretimi ilginizi çekebilir.

3. Gerekli baglantilari yapin. Bu, bazi uluslararasi telefon görüsmeleri gerektirebilir. Internet bu noktada çok degerli bir araç olacaktir. Iletisim okullar, üniversiteler, isletmeler ve is kurullari isler sizin için uygun oldugunu belirlemek için. Sonra size, için geçerli basvuru için kendi kurallarina takip etmek istediginiz bazi sirketler seçtiniz.

4. Kolej konusun. Birçok üniversite Çin okullarla düzenlemeler olacak, bu “kardes okul” programlari Çinli bir ögretmen, okul ziyaret sirasinda Çin’de Ingilizce ögretmek için izin verir. Eger ESL sertifika almak Örgüt ayni zamanda büyük olasilikla bir ise yerlestirme yardim programi olacaktir.

ne olacagini bilmek

Eger Çin’de Ingilizce ögretmek için seçerseniz, mutlaka uygun en azindan, ilk basta degil en maddi ödüllendirme kariyer olmayacagini unutmayin. Birçok Çinli üniversite sadece 14-15 sinif saat haftada ögretmek gerektirir, ancak, çalisma saatleri ve sorumluluklari diger türleri için kullanilabilir olmasi beklenecektir.

Sartlarini müzakere için korkmayin. Maas çok etkileyici olmasa da, çogu üniversite veya sirketlere ve Çin’den uçak bileti saglayacaktir. Bazi üniversiteler bulma ve bir daire veya ev için ödeme güçlük ortadan kaldirir yabanci ögretmenler, için ödenen konut sunacak.

Bir yüksek lisans veya doktora varsa, bir Çin üniversitede Yabanci Uzmani olarak çalismaya hak kazanabilirsiniz. Yabanci Uzmanlar yüksek düzeyde sinifa ders veriyor ve genellikle yabanci ögretmenler daha yüksek bir ödeme orani olsun.

Çin’de Ingilizce ögretmek için seçimi sadece bir kariyer degil büyük bir baglilik var, bu nedenle nihai kararini vermeden önce dikkatlice düsünmek önemlidir! Ingilizce egitim tutku ise,, yeni ve zorlu durumlarda-o zaman büyük olasilikla buldum dogru kariyer alani korkusuz iseniz Çin kültürünü seviyorsaniz.