sizin için en iyi is – nasil bir kariyer için kisilik maç

Eger sadece para için çalisiyorsaniz, yanlis is konum.

Neden bir baskasinin döner disinda bir kabus olmasi ise bir erkek ya da kadinin is arama bir rüya kariyer üretir olmasidir? Genellikle gözden kaçan nedeni seçtiginiz kariyer ile kisilik uyumsuzluklari oldugunu.

Eger dogru kariyer bulmak istiyorsaniz, firstyou içsel bakmak ve kisilik özellikleri belirlemek gerekir. Eger düsünüyorsun kariyer karakter analizi uyuyorsa, sen turnayi gözünden vurmak ettik. Sonuç? Sag kendi arka cebinde dünyanin en iyi isi,.

Çok fazla sanatçi ve müzisyen muhasebe isleri içine steered. Çok fazla potansiyel sporcu beton atiyoruz. Sizin kisilik için dogru is var mi?

Bir manevi yasam tarzi yasiyoruz ve, Ruhunuzun özlemini kariyer bulmak pratik kariyer rehberligi istiyorsaniz o ki dogru yolda oldugundan emin yapalim.

Ben en iyi kisiliginize uygun is bulmak için nasil gösterecegim.

Bana büyük bir uyumsuzluk bir örnek vermek ve belki de size tanidik gelecek olsun. Ben umutsuzca benim evlilik ve bebek desteklemek için bir is gerektiginde simdiye kadar en kötü islerden birisi oldu. Kuzenim bana Kuzey Hollywood onu imalat, montaj hatti tipi sirketi, California uygulamak için tesvik etti.

Ödeme çok iyi degildi. Ben zaman çok uzun süre ayakta ve is hiç degismedi. Benim kisilik ve konumunu uyumsuz çünkü bu benim için en iyi is degildi neden oldu. Istedikleri ve tekrarlayan, sessiz çalisma zevk ve ben hapse benzer olduguna inandigim birini gerekli.

Ben bu isi almadan önce sadece kendi ihtiyaçlarini bilseydim, ben daha iyi seçmis. Biz daha iyi biliyoruz biz daha iyi. Gerçekten herhangi bir isten ne gerek benim aile sorunlari eklemek olmaz heyecan verici bir kariyer oldu.

Bu is için toplam uyusmazligi oldu:

Bebegimin cevapsiz ve bir bebek bakicisi ile onu birakmak için suçlu hissettim. Bu is dokuz saat boyunca evden beni çekti.

Ben insanlari seviyorum ve oldukça konuskan duyuyorum. Birlikte çalistigim bu büyük, ama biz hizla ve sessizce çalismaya tesvik edildi. Ben düzenli sosyal etkilesim gerekli.

Ben dogal olarak merak ediyorum ve yeni seyler denemek ister. Bu sirkette montaj hatti çalismalari sadece tekrarlanan çalisma sagladi. Ben deli gitmek istiyorum düsündüm!

Sadece bir ay görev yaptiktan sonra, ben çikmak ve daha iyi benim kisilik eslesen biri için bir is aramaya basladi.

Bu zorunludur ki size kendi kisiligi tanimlamak ve sizinle dogmus manevi hediyeler (bu becerileri, yetenekleri, degerleri, ilgi alanlari ve hobileri olacaktir) aramak, seni seviyorum is bulmak için gidiyoruz. Bu bilgiye bir kez disari çikmak ve hayallerinizdeki kariyer alabilirsiniz.

Bu basit soru ile baslar:

Ben tercih edersiniz, zihinsel is veya fiziksel is?

Hangi Ben içeride veya çalisma disari, tercih edersiniz?

Ben daha çok bir grup çaba digerleri yaninda çalismak, ya da tek basina çalismak istiyorsunuz?

Bu 3 basit sorulara cevap zaman, Your Life Emegini kesfetmek bir yolculuk baslamis olacak. Neden arka odada tek basina geceleri bir “sosyal kelebek” is mi? Neden uykusuz is günü olur mu? Neden bir fikir kisi otlar çekecegi?

Your Life Emegini kesfetmek bir yolculuk heyecan verici ve yasam gerçeklestiren edilecektir. Kendinizi bu 3 soru sorarak baslamak ve iyi bir is plani baslar. Kisiliginizi için kariyer maçi köseyi civarindadir.
2.008