sizin için muhasebe bir ortak, AOS derecesi

Isgücü, Çalisma Istatistikleri AOS Bürosu Amerika Birlesik Devletleri Bölümü göre, muhasebe, denetim ve 2004 yilinda iki milyon pozisyonlar üzerinde yapilan muhasebe elemanlari. Muhasebeciler hemen hemen her is sektöründe ve yerel ve ulusal hükümetin çesitli düzeylerde ihtiyaç vardir. Yerel yönetimler ve defter tutma, bordro hizmetleri, muhasebe ve vergi hazirlik sanayi muhasebe elemanlari ve diger ilgili mesleki pozisyonlari ise en yüksek istihdam alanlari bazilaridir.

Bugün birçok kolej iki yillik Önlisans, muhasebe AOS Lisans programi sunuyoruz. Bu kurslar muhasebe, denetim yardim ve vergi degerlendirme ve hazirlik bir para-profesyonel is için hazirlar. Önlisans programlari muhasebe bir is takip için gerekli becerileri edinme ögrencilere yardimci. Ögrenciler islemleri, defter tutma ve denetim analiz, deneyimli ve finansal günlük girisleri alaninda bilgili olmak.

Denetim, muhasebe ve defter tutma katip dogru belgeler ve bir isletme veya kurulus tutulmasi ayrintili kayit için zorunludur. Her maddi islem takip, ödeme, satin alma, kar, ekonomik kayip veya bordro sürecini bir sirket yapar. Onlar harcamalari, gelirleri, hesaplari borç ve alacak ve kar ve zarar ekleyebilirsiniz da dahil olmak üzere birkaç veya birkaç muhasebe kayitlari, korumak ve güncellemek. Genellikle bilgi ve becerileri genis bir yelpazede sahip. Bazi deneyimli muhasebeciler ve islem muhasebeciler sahsen bütün bir sirketin takip edebilirsiniz, finansal kayitlar AOS. Diger firmalar bir is içinde belirli hesaplari ile ugrasmak bireysel katip var.

Bir is organizasyonu, büyük veya küçük, basarili veya tüm sirket islemleri ve harcamalari kesin kataloglama olmadan düzgün nasil olursa olsun. Tüm sirketlerin% 80’i is ilk bes yil içinde basarisiz. Bunlarin büyük bir orani, bezgin yanlis ve yanlis defter tutma nedeniyle daraltmak. Muhasebeciler bir kolej egitimi göstergesidir gerekli bilgi ve deneyimli olmasi için zorunludur nedeni budur.

Ögrenciler hizli ve kapsamli bir firma, AOS mali profili ve, yorumlama tercüme ve mevcut ve geçmis finansal tablolar hazirlayarak bilgileri özetlemek ögreneceksiniz. Bu dramatik yönetim pozisyonlarinda bu akilli finansal kararlar yardimci olur. Muhasebe ögrenciler genellikle bir muhasebeci olarak is elde edecek, alacak memuru ya da diger çesitli is pozisyonlari olusturmaktadir. Bir ögrenci muhasebe bir ön lisans sürdürmeye karar bir kez, o bekleyebilirsiniz:

Dogru ve düzgün bir sekilde özetlemek ve mali belge ve kayitlarin hazirlamak ögrenin
Bir alacak memuru, muhasebeci veya diger giris seviyesi finansal durumlarina olarak kariyerine kazanin
Lisans, AOS veya Master, AOS Derece dogru uygulanabilir muhasebe becerilerini gelistirmek
Mali kayitlar ve islemlerin bakim ile yardimci olacak çesitli, modern bir muhasebe yazilimi ile ilk elden çalisma
Bireysel ana muhasebe teknikleri, beceri ve yazilim programlari muhasebe sektöründe uygulanabilir oldugunu