sizin için tasindiktan

Yerini degistirmek ya da degil olsun gerçekten sadece cevap olabilir bu sorulardan biridir. Bu bile o ilk ziyaret yapmadan önce kafanizda çalismis istiyorum ya da Talisman ise alim uzmani için diyebilirsiniz bir sey. Genis ekonomi açisindan noktalari asagidaki gibidir.

Daha genis ve daha derin bir pazar daha yüksek getiri belirli bir beceri seti olacaktir. Tam bir ulusal ev üreticisi için bir arazi yönetmen olarak nitelikli Yani, iyi, ulusal piyasada bu becerileri denemek ve satmak isteyeceksiniz. Eger yeteneklerinizi küçük olacaktir için yakalamak mümkün olacak o zaman prim zaman zaten ya is ya da gidip mesafesinde bakarak kendinizi sinirlamak. Eger

Hepsi biraz geliyorsa çok ekonomik bunu bu sekilde düsünüyorum. Özel beceri seti ve Talisman Isveren bunlardan biri veya daha fazlasi ile size uygun mümkün olacak birisi için uygun herhangi bir zamanda ülkede 10 is olabilir. Bunlarin hiçbiri ülkenin alaninda olmak olur ancak, kalmak için ne istediginiz? Belli ki, bu daha az para anlamina gelecektir: Sen nerede kalmak için merdiven, belki de bir arazi yöneticisi, asagi islerde biraz daha bakmak gerekir.

Simdi böyle kararlar ile yanlis bir sey yok: hepimiz çogu gibi karisimi bulmak için bu bölümü ve hayatimizin bir parçasi dengeleme, her zaman seçimler yapmak. Büyük bir kariyer mola iyi olabilir bir bir atis firsati bunu yaparken küçük bir ücret artisi kovalamak için tüm aile kökünden mantikli olmayabilir.

Bunun anlami her sizin beceri birine teklif ne olabilecegini ögrenmek önce, ise alim sürecine gitmeden önce, bu tartisma olan ve bir plan yapmaya deger olmasidir: hangi sartlar altinda ben gerçekten yerini degistirmek istiyorsunuz? Ben de gibi baska bir bölgeye olmak zorunda mi? (Ya da kaçinin) Londra veya Galler söylemek katmak gerekir? Kariyer ilerleme ve bozulma kabul edilebilir kilacak yüksek maas bazi kombinasyonu var mi? Ya da, diger yönden bakarak ilgileniyorsaniz? Amaç bir yerde su anda pahali ve yere daha rahat için kalabalik, Londra’dan yerler için, söylemek tasimaktir ve yasam tarzi iyilestirme için gelir bir azalma almaya istekli mi?

Sizin Talisman danisman onlar orada firsatlardan haberdar olabilir anlaminda, bu soru ile yardimci olabilir, gerçekten islemi baslamadan önce kafanizda dizildi bu sorularin temellerini olmasi gerekir.