sizin kuaför daha iyi bir berber ve stilist olmak nasil

Nasil salonda daha iyi bir berber ve stilist olunur? Bu herhangi bir berber veya bir stilist için çok ciddi bir konudur. Bu komisyon bir ödeme modu veya ilgili müsteri tahsil miktarin küçük bir yüzdesi içeren bir meslektir. Berberler ve stilistler kesim, sampuan, renk ve stil saç. Ayrica biyik ve sakal tiras ve yerle bir etmek var. Aslinda berber isi ne olursa olsun kadin ve erkeklerin saç kesmektir.

Stilist isi tarzi bazi farkli sekilde saç etmektir. Eger bir berber veya stilist ve müsterilerinizin çok mutlu ve memnun iseniz, o zaman yeterli degildir. Sadece bu kadar çalistiginiz is pozisyonunda yardimci olmaz. Sizin kuaför daha iyi bir berber ve stilist olmak için, tüm bölümlerde bir uzman olmak zorunda. Is yerinde performans degerlendirilmesi gereklidir. Önceliklerinizi yola çikti. Bunu diger eserler için öncelikler vererek size yardimci olacaktir.

Eger is performansi ile ilgili yorumlar vermek için bir iyilik yapmak için patron isteyebilirsiniz. Bu güçlü ve zayif yönlerini anlamada yardimci olacaktir. Isinizi ilgili sayisiz yorum yazmak için müsterilerinize isteyebilirsiniz. Çogu performans hakkinda söylemek gibi olmayabilir. Bu görüslerine göre performansinizi degerlendirmek hangi Onlar yazabilirsiniz. Çevrimiçi ve meslek tüm güncellestirmeleri almak. Bir berber ve stilist isi müsteri güzel ve en son ve yeni görünümü ile muhtesem yapmaktir.

Çevrimiçi farkli stilleri ve saç kesimi ile ilgili biliyorsunuz. Ayrica daha gelismis görünmesini saglayabilirsiniz farkli yüz ve güzellik ürünleri hakkinda ögrenebilirsiniz. Bir müsteri gelmeden önce düzenli olarak makine ve ekipmanlari kontrol edin. Bu bir sey yapmak için bir zorunluluktur. Her zaman ekipmanlari isareti kadar çalistiklarini görmelisiniz. Diger güzellik salonlari bir sicili tutmaya çalisin. Ne renkler, ekipmanlari, ürün ve teknikleri kullaniliyor?

Müsteri diger salonlari ziyaret varsa, bu hakkinda bilmek gelebilir. Ayni zamanda yeteneklerinizi artirmak için her gün meslegi arastirmalar ile devam. Çesitli siniflar, teknikleri ve ipuçlari katilabilirsiniz. Ayrica performansi ile ilgili yorumlar saglamak için ortak çalisanlar sorabilirsiniz. Iyi bir saç stilisti olmak, müsterilerinize sadece en iyi ürünleri sunmak gerekir. Hatta müsteriler genellikle kuaför ürünleri satin almak.

Is odakli olmak. Yagma veya müsteri killar zarar vermeyin. Saç boyama yaparken, el renk karisimi kadar saglam olmalidir. Sira saç kesim sirasinda ellerini saglam olmalidir. Böylece, takip ve size salonda daha iyi bir berber ve stilist olabilir.