sizin yarariniza görüsme portföyleri nasil kullanilacagi

Bir kagit kagida yeterlilik, deneyim ve kisilik her aktarmak miyim? Tabii ki degil; görüsme portföyleri böyle harika bir fikir neden bu. Bir röportajda portföy is ve bir metin özgeçmis düzgün görücüye olmayabilir hepsi yeteneklerini sergilemek için kullanilabilir. Bir portföy projeleri, fotograf ve gerçekten vurgulayin ve yetenek vitrin çalisma örnekleri içerebilir.

Portfolyolar her zaman sanatçilar, mimarlar ve diger yaratici profesyoneller arasinda popüler olmustur. Bugün, portföyleri potansiyel bir isverenin dikkatini çekmeye is görüsmeleri her türlü kadar gösteriyor. Bu grafikler, tablolar ve is deneyimi vurgulamak resimleri kullanarak yapilabilir. Eger çalistim bu projeler içerebilir. Hatta bir isveren kendinizi satmak için bir Power Point sunumu gelistirme hakkinda düsünmek isteyebilirsiniz.

Bu görüsme portföy olusturmak için geldiginde, hayal anahtaridir. Eger portföy bir Ilkögretim ödev gibi görünmek istemiyorum. Profesyonel olmak ihtiyaci ve profesyonel tasimak gerekir. Büyük boy afis ve klasörleri ile isveren bombardiman yok. Üst üzerinden gidiyor endiseleniyorsunuz? Her zaman bir evrak çantasi içinde portföy tasiyabilir emin olun. Eger portföy sunmak için bir dizüstü bilgisayar kullanmak gerekiyorsa, bunu yapin. Sadece her seyi ölçekte ve yeterli büyüklükte oldugundan emin olun.

Olasi isverenlerin eline portföy koymak için baska bir yolu kisisel bir web sitesi kullanmaktir. Bunu önce, ancak, size ya da geçmis isveren kamuya görüntülenmesini istediginiz olmaz herhangi bir bilgi içermez emin olmak gerekir. Bir geçmis isveren kullanmak saglayacak hangi bilgileri gibi herhangi bir süpheniz varsa, dogrudan isveren basvurun. Bu uzun vadede sorunlarini çok kurtarabilir.

Bir portföyü kendi takimi için büyük bir katki olacagini isverenler göstermek için harika bir yoldur, ama denize gitmek için dikkatli olmalidir. Basvurdugunuz pozisyona özellestirilmis görüsme portföyleri olusturun. Beceri ve gelecekteki konumuna uygun olmayan basarilari da dahil olmak üzere kaçinin. Ayrica iletisim becerileri vurgular bilgileri içermelidir. Sirketler iyi iletisim kisiler kiralamak istiyorum. Ayrica büyüleyici metin yazabilirsiniz insanlar kiralamak istiyorum. Eger bir röportaj portföyü ile hem yapabileceginiz göstermektedir.