tavsiye en iyi sekilde mektuplari elde etmek için tip fakültesi ipuçlari biniyorlar

Çünkü basarisiz ekonominin bir parçasi olarak, tip fakültesi girmesini giderek daha rekabetçi hale geliyor. Yasa ya da isletme okulu hedef için kullanilan birinci sinif adaylari tip, daha güvenli bir alana dogru ilgi dönüyor. Sonuç olarak, daha rekabetçi adaylar simdi, tibbi bir kariyer pesinde mükemmel bir tip fakültesi olarak basvurarak daha önemli yapiyoruz.

Amerikan Tip Koleji Uygulama Servis (AMCAS ®) tip fakültesi adaylar için bir merkezi uygulama isleme hizmetidir. AMCAS ® kurumlar elektronik mektuplar almaya saglayan, tip fakültelerinde katilimci için tavsiye mektuplari (LOR) kabul eder. Ayrica tavsiye yazarlarin mektubu AMCAS için yazili malzeme göndermek için ® yerine bireysel tibbi okullara, zaman tasarrufu saglar.

® tavsiye Ben sunabilir en yararli AMCAS bazilari bu degerlendirmeler tip fakültesine basvuran en kritik yönlerinden biri olarak tavsiye mektuplarini, en uygun olmasinin saglanmasi içerir.

Bunu yapmanin bir yolu yazar sizin LOR için dogru kisi seçmektir. Bir degerlendirici için bir dilek listesi asagidaki gibi olacaktir:

a) S / o da onun / onu alaninda bilinen agir bir baslik ile üst düzey fakültesidir.
b) S / o sizinle önemli bir zaman harcadi.
c) S / o deneyimli bir mektup yazar.
d) S / o açikça s belirtti / o güçlü bir LOR yazacagim. Dogrudan, herhangi bir potansiyel yazar sormak önemlidir “Benim tip fakültesi için çok güçlü bir mektup yazabilir miyim?”

Tabii ki bu niteliklerin tüm tüm mektubu yazarlar için mümkün degildir. Ancak bu bir daha size daha iyi toplayacagini. (A) ile ilgili olarak, kabul memurlari bize geri kalani gibi insan: basarili, bilinen is arkadasi bir LOR alma daha az basarili ve yabanci sayilir çok daha agir birinden bir daha tartilir olacaktir. Daha iyi bir baslik olmayan birine (örnegin, bir ögretim görevlisi) bagli ise, s / o senin yakin temas önemli girisi olan bir LOR yazma düsünün eger bir weightier basligi daha üst düzey bir kisi isteyin.

Tam olarak tip fakültesi adaylik artirmak için, profesyonel bir çalisma düsünün. Basvuru bilmeden kötü derlenmis uygulama malzemeleri ile basari sanslarini zarar Çünkü, nitelikli, kisisellestirilmis tip fakültesi kabul danismani büyük bir avantaj saglamaktadir.

Tip fakültesi danismanlik sirketleri çesitli biçimlerde gelir. Sadece tip – Bazi lisans programlari çesitli için kabul odaklanmak büyük isletmelerdir. Digerleri daha küçük ve tibbi bir odak noktasi saglar, ancak farkli kalitede danismanlari bir havuzu var. Son olarak, seçkin sirketleri tibbi odak ve müsterilerle bire bir çalisan bir çok deneyimli danisman hem de sunuyoruz. Bu profesyoneller saygin tip kurumlarindan eski kabul memurudur. Onlar basvuranlarin kisisel deneme, AMCAS ® ve mülakat becerileri optimize etmek için bireysel rehberlik saglayarak, ne kadar tip fakültesi kabul isin içinde bilgi var.

Bir tip fakültesi kabul danismanlik sirketi seçerken, bir adayin sirketin referanslari dogrulamak ve danismanlari arastirma gerekir. Tibbi odak ve müsterilerle bire bir çalisan bir çok deneyimli danisman hem de sunuyoruz Elite sirketleri özellikle bu rekabet zamanlarda, önceden tibbi adaylar için büyük bir avantaj sunuyor.