tesisleri yöneticisi is basvurusu – üst ipuçlari

Zaten deneyime sahip ya da bu alana yeni olup olmadigini, bir tesis yöneticisi is basvurusu düsünüyorsaniz, asagidaki ipuçlarini göz önünde bulundurun:

Anahtar becerileri gözden geçirin: Bu tesis yöneticisi is rolleri ve sorumluluklari gibi genis bir yelpazede kapsayacak olarak aktarilabilir becerilerin degerli olabilir bir sektördür. Resmi nitelikleri ve egitim programlari ama zaten deneyim ilk göz vardir. Eger proje yönetimi de güçlü? Eger maliyet tasarrufu yapma kanitlanabilir deneyimi var mi? Eger güçlü teknik proje becerileri var mi? Insanlarin her düzeyde iletisim kurabilir? Sizin USP’si nelerdir? – Bunlari bilmek ve tesis yönetimi ile ilgili bir baglamda onlar hakkinda ve kanit konusmak için hazir olun.

CV’nizi gözden geçirin. Artik aktif basarilari degerlendirmek ve en iyi avantaj satilmaktadir saglamak için zamanimiz var. Kisa bir özet profil / biog olusturun ve en iyi bit özetleyen CV’nizi üstünde bir özet olarak kullanabilirsiniz. Bir özel CV olusturma sektöre yeni özellikle, ayni zamanda son derece tavsiye edilir. IK veya isveren CV’nizi gözden zaman, tamamen ilgili olmasi gerekir, bu nedenle tesis yöneticisi isler içinde uygun arastirma yapmak. Is profilleri bakin ve aradiklari ne beceri ve deneyim görmek ve buna göre CV ilgili parçalar vurgulayin.

Ajanslari ile kayit. En az üç önde gelen ise alim ajanslari ile çalismak ve bu sektöre hizalanir ile kayit olun. Bazi tesis yönetimi sektöründe çok iyi uzman bilgi ve konumlandirma olacak, bu yüzden onlari bulmak! Ayrica CV’nizi etrafinda destek ve rehberlik yardimci olabilir ve nasil bilgi ve gerekirse, tesis yöneticisi isler maç için becerilerini gelistirmek için.

Görüsmeler için hazirlayin. Görüsmeler ise alim sürecinin en zor kismi, ne kadar yetenekli olursa olsun olabilir. Sen, zaman çok kisa bir alan üzerinde yargilanma konum böylece potansiyel gösteren sansini en üst düzeye çikarmak ve size sektöre yeni özellikle, mükemmel tesisler müdürü olacak neden dikkatlice düsünün. , Is spec okuyun isveren üzerinde arastirma yapmak ve bu etrafinda sorulari tahmin. Cevaplarinizi planlayin ve bunlari uygulama.

Bir profesyonel gibi ag. Ag özellikle ag sitelerinin son yayilmasi ile mantar vardir. En azindan Baglantili-In bir profil kurulum olsun. Isverenler ve isveren iyi bir aday bulmak için bir yol olarak kullanmak ve ayni zamanda uzman sanayi ve tesis yönetimi web siteleri, forumlar ve aglar olacak – sektör içinde bu etkilesim de potansiyel olarak degerli bilgiler ve tavsiyeler sunan, online ve offline.

Son olarak, tutarlilik ve baglilik kapali ödeyecek. Eger rutin, takip tutmak ve proaktif olmak emin olun. , Pozitif profesyonel ve bir izlenim olun. Eger yeni tesisler yöneticisi is bulmak önce sadece bir zaman meselesi!