tibbi satis gelistirme firsatlari

Bu son iki yilda ilaç endüstrisinin dinamikleri toptan degisiklikler ve sürekli mücadele NHS verilen, tibbi satis dünyasinda istihdam kararlar daha da risklidir.

Herhangi bir kariyer hareket yapma görevi su anda açikça çok risklidir. Bu farkli bir tibbi satis pozisyonunda, ya da baska bir tibbi satis sirketi için çalisan ‘çim her zaman yesil olan’ düsünmek çogu zaman kolay ve aptalca. Talihsiz gerçeklik alaninda en isler su anda belirsiz ve isleri veya sirketler tasimak için herhangi bir karar hafife alinmamasi gerektigidir. Hemen hemen tüm sirketler artik ile olan biri olarak ayni konumda bulunmaktadir. Eger simdi ileriye tasimak gerektigini hissediyorum, bu asagidaki ipuçlarini bir yere not alin.

Kariyerinizde bir sonraki is gelistirme ya da bir ilerleme temsil etmek gibi bakmak neye ihtiyaci var? Bu kariyer gelistirme, ya da deneyim ve hatta cografi hususlar uygun dogru tedavi alan için bir yapi olsun, kendinizi kriterleri yazin. Bu asagi seyler yazdim sürece bir is imkani ile sunulan olma heyecani ile tasinan zaman rasyonel isler degerlendirmek zor.

Ise yönetici olarak çalisan kisinin degerlendirin. Görüsmede, denemek ve onu tanidiginiz kisileri bulmak, onunla çalistim ve o nasil bir sey oldugunu o zaman sorun sadece. Tibbi satis olarak, sadece onun için çalismak bölgedeki diger temsilcileri ulasin ve o kisa zamanda resim elde edersiniz bir cellat ise, beyinleri almak. Bu söz, yöneticiler nereye karar en önemli faktör olmamalidir; yöneticisi rolü onlar orada uzun süre olmayabilir bu yüzden oldukça yüksek ciro oranina sahip egilimindedir. Iki oldukça esit firmanin tercihi olsun ama, bu tercih yöneticisi ile gitmek için tavsiye edilir. Bu degerlendirme, kariyer gelisimi ve terfi ödeme söz konusu oldugunda, iyi bir yönetici bir fark yaratiyor olmasidir.

Bu tibbi satis size hitap anlamak için de çok önemlidir. Zaten saglik istihdam, ancak üzerinde ilerleme istiyorum bir cadde olarak ilaç görmek olabilir. Bu arastirma için en iyi yolu ile özellikle tibbi satis isleri kurullari, bu konuda akliniza gelebilecek herhangi bir forum ya da makaleler bakiyor.

Size hareket isteyebilirsiniz herhangi bir sirketin gelecegi ile ilgili gerekçeli karar vermek gerekir. Mevcut çalisanlarin süphesiz kadar yabancilar gibi karanlikta olacak gibi Kuskusuz bu, herhangi bir iç bilgi almak için zordur. Eger kendi kararinizi yapabilir hisse senedi ve hisse dünyasinda anlamak belki haber ve makaleler için google arama yapmayi deneyin, ya da. Bir sirket asagi yolda ise, o zaman gerçekten batan bir gemiye atlamak istemiyorum. Belki de en güvenli is yeniden yapilandirdik firmalar olacaktir.

Tibbi satis is ekonomi ve ilaç endüstrisinde istikrarsizlik ragmen hala mükemmel bir kariyer seçenegi vardir. Ancak, oldugundan daha az istikrar, bu nedenle zaman ayirin ve bir sonraki hareket karar için yaklasan bir rasyonel alir.