top Dokümanlar pesinde

Doktorlar hala sicak mal ve bu kurumlar tibbi reform zorluklari ragmen onlari korumak yolu ile gösterilmistir. Özellikle doktorlar genel olarak uzman olanlar satin alma, iç hastaliklari ve pediatri birçok doktor yönetim sirketleri hedefidir. Bir yatirim bankaciligi grubunun bir üyesi birinci basamak doktorlarin tibbi reform çaginda en degerli varliklari olarak kabul oldugunu belirtiyor.

Ülkenin zaten binlerce hekimlerin bir kuraklik yasaniyor ise saglik sisteminde bu yenilik ile, bu birinci basamak hekimler için talep kesinlikle hizlandirir. Bu tür testleri ve danismanlik, hem de tip bedeli olarak tibbi prosedürler maliyeti azaltmak için bu doktorlar kullanmak gibi birinci basamak doktorlar yönetmek Sirketler güçlü bir avantaj gönderin. Özel sektör hem de devlet ve federal liderlik saglik hizmetlerinin maliyetleri kismak basardi bakimi gruplar yardimiyla savunduklari bilinmektedir.

Hastane ve saglik bakim kuruluslari gibi sirketler is firmalara veya dogrudan saglik hizmeti ihtiyaci olan bireylerin ya doktor yönetim sirketleri tarafindan satin alinan insan ürünlerini pazarlamak. Hekim yönetimi 1980’li yillarda baslayan ve son birkaç yil içinde görüldügü gibi büyümeye devam eden bir egilim. Is doktorlar, yüksek riskli is kapitalistler hem de saglik sigortasi saglayicilari gelebilir sermaye gerektirir. Piyasada en tibbi stoklarin deger kaybina ragmen, bakim yönetim sirketleri sürekli bir artis hareket stoklarini gördü.

Doktorlar için bu bakim yönetim gruplari katilarak pek çok avantaji vardir. Yüz bin dolar veya daha fazla hayirli doktor baslatmak sayilardir. Daha sonra da yillik gelir 100.000 dolar veya daha fazla hakki vardir ve kesinlikle tibbi reform dogacak parasal belirsizlik korunmalidir devletler 30 yillik bir görev süresi, olabilir baglayici bir anlasmaya varmak. Bakim yönetim sirketlerinin Doktorlar yönetim sirketleri olmadan gibi degerli maaslar alirsiniz.

Fatura, hasta pazarlama, bordro kaygilari, receptionists ise, ofis alani ve fotokopi kiralama gibi bas agrisi roller olarak kabul Görevler, hatta malpraktis sigorta endiseleri bu yönetim sirketleri tarafindan yapilir. Bu doktorlar çok daha az siklikla çagri yuvarlak saat üzerinde ve sekiz saatlik gün yakin çalisma böylece Sirket ayrica programlari yönetir. Birçok alt satirinda artirmak için bir egim içerir kurumsal gözetim hastalarin aradiklari yeterli tibbi yardim mal olabilir korkuyorlar.

Doktorlar asgari ücreti altinda kaliteli ve islemleri saglamak zorunda kendi üstleri tarafindan denetlenmektedir ise kendi özel uygulama birakilmistir. Bütçe sinirlari withing kalmak en patronlari ne oldugunu ve bu birçok hekim ile ugrasmak zor budur. Sadece zaman içinde doktor yönetimi firmalarin etkinligini doktorlar hastalarin uygun tedavi üzerinde tutmak ve bu kazanç bakim kalitesini azaltmaz aksi takdirde kadar kazik olmayacagini özellikle rehin test edilebilir.