uae için çalisma izni almak için

Insanlar BAE çok para oldugu genel bir inanç var gibi BAE çalismaya talip. Insanlar BAE çalisma birkaç yil yasam için mali onlari razi olacagini hissediyorum. Gelir burada vergiden muaf oldugu için Ayrica, tüm bu bir kazanir hizmetinizdedir. Böylece, BAE islerin cazibesi çok yüksektir. Ben dünyanin bu hizli büyüyor n neden nüfusun Bu da nedenidir. Ancak, herhangi bir baska bir ülkede gibi, bir BAE bir is için izlemesi gereken bazi kurallar ve ilkeler vardir.

BAE çalismak için bir gurbetçi için, ilk sarti bir yerlesim izni sahip olmaktir. Eger BAE çalismak zorunludur emek kart, için uygulayabileceginiz konut izni sonra sadece bu. Isgücü kart yerlestirildikten sonra, kisinin BAE istihdam elde etmek için uygundur. Konut izni almak için, bir ülkede yasal bir sponsor olmasi gerekir. Yasal bir sponsor ya bir akraba ya da istihdam edecek olan sirket olabilir. Bir konut izni verilir bu sirket sponsor alir ancak sonra öyle.

BAE Çalisma ve Sosyal Isler Bakanligi tarafindan öngörülen kurallara göre, bu izni baslangiçta 30 günlük bir süre için sadece verilir. Bu, satin alinan veya) BAE bir is elde etmek üzeresiniz oldugunu ispat temelidir. Bir kez is arazi, arazi kurallarini dikte ki size çalisma izni almak için gerekli tüm formaliteleri isleyecek istihdam sirket. Ayni zamanda onlarin izni ve vize dogru yeniden isleme olmadan baska bir sirket için sponsor sirket terk edemez.

Kimse burada çalismak için BAE alabilirsiniz bir daha yolu yoktur. Yatirimci / is vizesi verilir basvuru sermayeye Dh70, 000 en az sahiptir. Bu vize türü burada ve is yapmak için saglar. Bu vize ilk süresi üç yildir.

BAE basarili bir is avi için, düzgün aga önemlidir. Bir is almak size yardimci olacaktir BAE yurttaslarini ile ag çalisin. Bir körfez is bulma kurumu araciligiyla basvuruyorsaniz, onlar avi basarili oldugundan emin olun. Dogrudan uygularsaniz, isveren bile-ve-saga sola uçak bileti için ödeme, ilk giris vizesi alma ve büyük olasilikla size yardimci olacaktir. Dogrudan uygularken, bir üst yazi ile CV’nizi eslik arzu edilir.

BAE Bir is çok iyi ödeme ve yasam tarzi lüks olabilir ama tek tek WAE çalismaya baslar akilda tutulmasi gereken birkaç sey vardir. Bu muhafazakâr Müslüman bir toplumdur. Özellikle, kadin ve erkek arasindaki etkilesimi söz konusu oldugunda, bir çok dikkatli olmak zorundadir. Sana dokunmak ve bir el sikisma için bile bir kadin dokunmak girisimi asla emin olun. Hatta bir kadin övgü bir suç olarak kabul edilir. Ayrica, partilerde ya da ofiste, simdiye kadar herhangi bir erkek arkadas esleri ya da kizlari hakkinda bilgi yok. Bu sorun size kara olabilir. Bu canli-iliskileri kesinlikle kabul edilemez oldugunu burada söylemeye gerek yok. Hediye BAE kadin arkadaslari ya da esleri / is arkadaslarinizin kizlari bir sey yok dikkat edin. Toplumda BAE çok muhafazakar oldugu için, mümkün oldugu kadar, kadin sirketten uzak kalmasi tavsiye edilir. Aksi takdirde, izinsiz sözlesmeler bilmeden olacak. Bu sorun size kara olabilir. Ancak, biraz kisitlama zaman düzgün yapacaktir.

BAE göçmenlik yetkilileri dokümantasyon süreci hakkinda çok özel. Yani, BAE giris ve sonraki istihdam için gerekli tüm belgeler konusunda dikkatli kalmasi önemlidir. Hatta tek bir belgenin olmamasi da vize iptal veya reddetti olan yol açabilir. Bu tehlikeye BAE çalisma planlariniz koyacagiz. Yani, gerekli tüm belgeleri tasima konusunda dikkatli olun. Pasaport, belli ki, yurt disinda seyahat için bir zorunluluktur. Pasaport en az alti ay geçerliligi olmalidir. Esiniz ve çocuklariniz size eslik ediyor, onlar da ayri pasaport tasimamiz gereken. Pasaportla herhangi bir Israil giris vizesi damgasi olmamalidir emin olun. Bu vize reddetti alacak. Evlilik belgesinin bir kopyasini (esiniz sizinle birlikte ise) tasimak mi. Çocuklari onlarla kalmak isteyen bayanlar için, onlar sertifikali ve ispatlanmistir çocuklarin babadan onay mektubu olmalidir. Tüm belgeler sadece kendi ülkesinde onaylanmis olsun. Ayrica, simdiye kadar niteliklerin resmi transkript tasir.