üç c en basarili bir özgeçmis kesfetmek

Bir özgeçmis yazma en önemli temel üç C devletlerin açiklik, içerik ve uyum vardir. Bu görüsmeler herhangi bir özgeçmis deger ve anlam katmak yardimci çünkü bir özgeçmis yazarken Bütün bu üç C çok önemlidir.

açiklik

Clarity her seyin net bir açiklama anlamina gelir. Özgeçmis her ifade açik ve anlamli olmasi gerektigini ilk ‘C’ durumlari. Hiç bir karmasa yok, daginik dil ve hiçbir ilgisiz bilgiler olmalidir. Basvuru ortak kelime ve bir ve herkes tarafindan kolayca anlasilabilir basit bir dil kullanmalisiniz. Hiçbir kelime veya ifadeleri yanlis anlasilir olmalidir ya da baska uygulanan konumu sadece birkaç saniye içinde kaybolur. Tek bir hata ödüllendirici bir is firsati uzak bireysel alabilir. Özgeçmis is geçmisi, ilgili beceri, olaganüstü yetenek ve egitim belgesinin net bir açiklama olmalidir.

içerik

Ikinci ‘C’ bir özgeçmis olustururken degeri yüksek tutan içerigidir. Özgeçmis yazilmis ne olursa olsun seçim veya basvuru de-seçim prosedürü büyük bir fark yaratiyor. Içerigi basvuru tam adi, tam iletisim bilgileri, profesyonel is deneyimi özet ve egitim yeterlilik üzerinde kisa da dahil olmak üzere ilgili olan her sey demektir. Bunun disinda özel beceri ve yetenekleri bir önceki isverenin büyüme ve basari geçmis basarilari ve katkilari vitrin vurgulanmis olmalidir. Her bir ayrinti, her proje kollari ve uygulanan pozisyon ile ilgili her bilgi devam belirtilmelidir. Özgeçmis içerigi daha güçlü, daha yüksek is piyasasinda basvuru taleptir.

baglilik

Bir özgeçmis yazarken, insanlar fonksiyonel ve egitim yönleri hakkinda düsünüyorsunuz ama çogu uyum önemini göz ardi. Içerik ve netlik herkes bakiyor ama uyum göz ardi hiçbir yerde onlari açar. Ayrica birlikte bir özgeçmis tüm unsurlari getiriyor gibi devam yazma önemli bir yönüdür. Içerik, yazi tipleri, dilbilgisi, imla ve dil gibi tüm unsurlari bir yönde tüm akis olmalidir. Her mükemmel bir düzen içinde birbirleri ile uyum olmalidir. Devam kullanilan basit bir yazi tipi ve kusursuz bir içerik ile basit ve anlasilir olmalidir.