ücretsiz egitim silahli kuvvetler bir öncelik haline geliyor

College konuslanmis askeri bir öncelik haline geliyor.

“Bilgi güçtür. Onlar askeri yaparken bir Deniz egitim firsatlari yararlanir, bu askeri isgal bölümünde ve sivil isgücü eylem için daha hazir hale getirecek, “Topçu Çavus. Anthony Forbes, diyor.

Askeri askerler Okul göze yardimci olacaktir. Ilan ve insan kaynaklari bir derece dogru çalisirken Forbes 71 kredi tamamladi.

“Seyler burada Irak’ta ne kadar ile, her Deniz ise burada en az bir ders alamaz neden hiçbir bahane yoktur,” Usta Çavus diyor. James Emch. “Deniz kendilerini daha iyi ve basarili bir gelecek için kendilerini kurmak için firsat kapmak gerekir.”

Ögrenim Yardimi, Montgomery GI Bill ve Deniz Corpse College Fund gibi programlar sayesinde, askeri konuslanmis üyeleri hükümet tarafindan ödenen egitim maliyetlerinin yüzde 100 kadar kazanabilir.

Onlar Kolordu emekli zaman “kendi online egitim sürdürmeye Marines için en iyi zaman degil. Onlar hala iken var, “Japonya’da Camp Courtney bir egitim uzmani diyor.

Bir tanidik o ClassesandCareers.com, ücretsiz egitim çevrimiçi bilgi kaynagi ziyaret önerdi. Kullanicilar formu doldurabilir ve birkaç dakika içinde canli bir egitim danismani bagli olur.

“Ben siteye gitti ve benim hedefleri hakkinda onlara,” Çavus John Noble diyor. “Kisa bir süre sonra, bir danisman beni aradi ve bir güzel, uyarlanabilir online siniflar programi bulma konusunda bana yardimci oldu. Benim zaman kapali sirasinda ders ve ödev yapabilirdi.”

Noble muhasebe yilinda lisans derecesi ile fazla yarim simdi. “Ben Ilan oldugum sürece benim egitimine devam etmek benim için çok uygun oldu,” Noble dedi. “Ben muhtemelen serbest am ve düz bir Yüksek Lisans Programi gitmek mümkün olacak hemen önce tamamlanir.”