uçus görevlileri için giren is havacilik ödeme oranlari

Pay. Bunu havacilik çok daha iyi çogu durumda, ticari daha iyi öder biliyorum, ama gidis orani kurumsal bir uçus görevlisi için ne oldugundan emin degildir. Bu ödeme oranlari yaygin olarak hesap türü, yeri, sorumluluklarinizi, deneyim ve daha bagli olarak degisir ögrenmek için sürpriz olabilir.

Yillar boyunca ödeme araliginda tas koymak olmadigini kesfettiler. Tipik olarak, fractionals [Bölüm 135] sahibi hesaplari daha az ödeme charter operatörleri daha az ödeme [Bölüm 91]. Bu kuralin istisnalari var mi? Tabii ki. Yukarida da belirtildigi gibi diger faktörler yapacak ne belirlenmesinde önemli bir rol oynayabilir. Bunlar, asagidakileri içerir:

* Yer: yakin büyük metropol alanlarina tabanli is uçus görevlileri en yüksek maas komuta. New York ve Los Angeles özel uçan için iki en çok ticareti yapilan alanlardir. Kurumsal Mogollarin ve Hollywood ünlüleri arasinda, iki metropol alanlarda is havacilik uçan en önemli miktarda bazi üretmek. Eger Pocatello veya Burlington bulunan varsa bir fraksiyonel operatörü ise ve uçus için yeniden konumlandirmak için havayolu için izin vermedigi sürece ilk etapta is bulma sansi, uzak.

* Sorumluluklar: Peki, sen nesin? Diger yolcular hizmet ya da arkasindaki kokpit kapidan tüm kabin yönetmek için beklenen bir yolcu olarak kabul edilecektir? Hizmet bir fark var mi? Evet, ama ise yapan sirketin algisi orada olmayabilir. Yazili is tanimi is aslinda gerektirir ne farkli olabilir. Sizin mutfak uzmanligi, güvenlik egitimi, sizin ilgili is deneyimi, vb sirket yerleri degeri Genel olarak, bu sirketler ile birini ariyorum olmadigini ögrenmek için birkaç görüsmeler sürebilir daha az ödeyecek “gerekli hiçbir deneyimi, egitecek” onlarin egitim ile güncel ve birkaç yil için uçtu bir çalisan istiyorum devlet edenler daha.

Diger sorular akilda tutulmasi gereken: Ne kadar siklikla uçan olacak? Eger set sehirler arasinda uçan veya uluslararasi seyahat olacak? Nasil ayda gün olabilir? Kaç yumusak gün v zor günler aylik olacak? Eger çagri olacak mi? Eger gün kapali ofiste çalismak beklenir? Çocuklariniz a / k / a oyun dadi rolü uçan degil “bakmak” beklenebilir mi? Diger uçus görevlileri denetlemek olacak?

* Deneyim: daha fazla deneyim kurumsal uçan, daha iyi. Sirketler arka plan, güvenlik ve güvenlik egitimi, mutfak uzmanligi, dünya dilleri uluslararasi uçan eger, yönetim becerileri, insanlarin becerileri, vb Bazi sirketler CEO için bir kisisel asistan gibi hareket gerektiren uçan is dayali ödüllendirmek gerekir. Ekstra tazminat bu ek sorumluluklar için beklenmelidir.

Yani, ödeme araligi nedir? Bu rakamlar mutlak degil, ama kurumsal uçus görevlileri için duymus ABD maaslari üç genel kategoriye ayrilir. Bu bazi genellestirilmis maas araliklari:

* Fractionals: 43K için 33K, kurumsal deneyim her zaman gerekli degildir. Bu sirketler kendi özelliklerine egitim verecek. Fractionals için büyük artilar biri çogunlukla herhangi bir yerde olabilir, en az bir sirket uçak ile bulusmak için [onlar da birikir ve uçagi mil devam edelim] havayolu için saglayacaktir.

* Charter: 75K için 45K, uçagin konumu ve deneyimine bagli olarak. Ben alinti maas olarak duydum ne kadar orta-50s araligina düsük oldugunu. Gerçekten de, NBAA ortalama kurumsal uçus görevlisi yilda biraz üzerinde 53K ödendigine dair yeni bir anket ile bu verileri destekler.

* Sahibi: 25K için 100K +. Degil çocuk kendimizi izin. Eger maas muhtemelen olacaktir bas uçus görevlisi ise, orada kendi uçak ve fistik için uçmak için çemberler üzerinden atlamak için bekliyoruz sirketleri [ve onlarin yolcularina fistik hizmet yok! Bildiginiz] Öte yandan 75K ‘da baslayacak ve kolay 90K asabilir. Bir “VP” basligi ve çesitli uçus görevlileri sorumlu oldugu zaman yüksek maas beklenebilir. Ah, bu arada, size ofis görevlerine ek uçan olacagini unutmayin … baska hiç kimse bulunabilir zaman hasta çalisanlar için karsilamak zorunda guess who?

100K +?! Hadi bu miktar siradisi oldugunu söylüyorlar, ama bir uçus görevlisi geri uluslararasi bir süre uçan 110K teyit etti. Genel olarak, herkes kendi maas ortaya çikarmak için beklemek asla … neden ki?

Sözlesme uçan ne olacak? Vay … sormak zorunda kaldim. Ben 300 $ ortalama bekleyebilirsiniz söyleseydim. $ – 350 $. Günlük ortalama arti harcirah size uygun olurdu? Müteahhitler ödenmekte tutarlar tam zamanli uçus görevlileri için ayni derecede yaygin onlar gibi degisir. Sadece deneyim ve saat almak için [nasil bir sirket bilinçli olmasini izin verebilir 0 $ için uçan uçus görevlileri duymus? Tamam, aptalca bir soru!] Ben de uluslararasi uçan günde 600 $ yapan bir uçus görevlisi duydum. Sözlesme fiyatlarini konumu, sorumluluklari, deneyim, vb, yine, çok büyük degisiklik ve bagli

Kendinize sormaniz gereken sorular:

* Ne deger ben? Eger yilda is yararlari 60K, o zaman yilda 60K kazanç için bir örnek yapmak gerektigini düsünüyorum. Sirket ödeme 35K israr ederse, ne oldu? Sen 60K yakin bir sey yapmaz, onlarin listesinden geçti olacak ve 35K için yerlesim kisinin is alirsiniz.

* Ne razi olacak? Sadece bazi isler almak için alt maas hakli? Ben yillardir uçakla ve bir 20-25K ücret kesme almak isteyen varsa, ben alt maas yasamak mümkün olacak? Bir keresinde ise benim maas yeniden müzakere bekleyebilirsiniz [beni güldürmek yok …]?

* Ne faydalari bekleyebilirim? Tam zamanli çalisirken 401 (k), tip, dis hekimligi, tatil, kisisel / hasta gün, ve benzeri beklenen yararlarindan bazilari sunlardir. Diger hususlar: Onlar üniforma için ödüyorsunuz? Tek tip bir ödenek var mi? Maas degerlendirmeleri / is performans degerlendirmeleri ne olacak? Tanitimi için yer var mi? Simdiye kadar baska bir hesaba aktarabilir miyim? Onlar benim egitim için ödeyecek? Is sonlandirma / kidem üzerindeki politikasi nedir? Bu bir aile dostu bir ortam mi?

, Kendi ihtiyaçlariniza hakkinda bilmek daha istiyor ve röportaj önce arzulari, daha iyi bir firsat size yeterince telafi gerekecektir. Is güvenligi v ödeme üstü;, yani, ben istiyorum düsük maas v yasayan kamu görünürlügü v gizli, vb ilkelerine Çubuk ve bir sonraki konumunu müzakere ederken onlara hareket: sizin için önemli oldugunu ögrenin. Bir is teklifi ihale edildikten sonra kendinize sormaniz Son bir soru: Bu pozisyon kabul ederseniz kendimi ben yasayabilir?