üzerine almak ve bilinçalti mesajlari ile birlikte hareket etmek nasil is kaybi

Kaybi her türü, nedense bir is disari açilirken almak gibi, aci olacak. Kendinizi velayete düsünün, bu daha da zor hale gelir. Cidden, nasil aileniz ve hatta kendinizi desteklemek için gidiyoruz? Aninda montaj faturalari ve aylarca ödeme etmezseniz ev kaybetmek yapabilir ipotek, hayal edebiliyorum.

Islerini kaybedecek insanlarin depresyon içine düsmek için alisilmadik bir durum degil. Bu benlik saygisi, hasar iliskiler daha düsük, ve hatta mali yük çukura derin düsmek zorlayabilir.

Neyse ki, bas ve hatta krizden geçmek için yeterli gücü bulmak ve gerekli-bu, baska bir is bulmak oldugunu ne yapabilirim nasil yolu vardir. Bunlardan biri bilinçalti mesajlari kullanilmasidir.

Subliminal mesajlari farkli gelebilir. Genellikle bu tür is kaybi gibi durumlarda da olumlu ifadeler ya da affirmations açisindan sunulmustur. Bu iddialarin olumsuz düsünce ve duygulari ortadan kaldirilmasi ve olumlu bir bakis açisi ve egilim ile takas, düsünce düzenini degistirmek içindir.

Bu bilinçalti mesajlari ne olabilir bir fikir vermek için, asagidaki listeye bir göz atin:

• Ben iyi egitimli ve eminim.
• beni bekliyor iyi isler vardir.
• Benim için konmus olan bir is var.
• Eger ayaga kalkip bu sorunu yenmek için yetenegi var.
• Yarin baska bir gün.
• Her sey tamam yarin olacak.

Daha bu fikirleri kafanin içinde yerlestirilir, daha sizin tüm inanç sistemini degistirmek daha kolay. Ayrica, evrenin hukuka dayali, pozitif oldugunda, size hayatta pozitifligi çekmek.

bunu nasil

Senin çok çekirdek içine bilinçalti mesajlari getirmek için çok iyi bir sekilde görsellestirme geçer. Bu sizin bilinçalti mesajlari ile birlikte, zihninizi içinde görüntüler olusturmak için gidiyoruz anlamina gelir. Eger bu inanç rewire için bu sekilde, daha uygun.

Bir görsellestirme süreci böyle bir sey gidebilir: Kendinizi çok derin bir düsüsün ayakta düsünün. Kendinizi tozunu. Giyiyorlar giysi düsünün. Bir temiz ve onurlu bir is takim elbise giyiyor. Kendinizi bir görüsme bekliyor, düz bir ofise yürürken bulabilirsiniz. Bunun üzerinden breezed.

Eger görsellestirme egzersiz yoluyla gitmeden önce kendi senaryolari formüle edebilir, ya da CD, mp3, ve DVD’lerden yardim isteyebilirsiniz. Bu malzemeler zaten görsellestirme durumlari içerir, ve yapmaniz gereken tek sey olarak canli olabildigince onlari hayal etmektir. Onlar da rahat ve bu tür mesajlari kabul etmeye hazir hissettiren çok dingin bir müzik ile birlikte gitmek bilinçalti mesajlari veya affirmations, kendi belirledik.

hatirlamak

Yine de, her sey basarili olmasi için, siz de kendi pay vermek gerektigini unutmayin. Baska bir yerde bir is arazi daha nitelikli hale getirmek için ögrenme yeteneklerini ve becerilerini gelistirmek emin olun. Eger ek ve baska güçlü motivasyon kaynagi olarak görsellestirme kullanabilirsiniz.