Yapmaniz önce bir cv yazma ile ilgili asagidaki noktalari göz önüne alirsak.

Bir CV yaziyorsaniz size açik ve potansiyel isveren için en iyi sekilde size temsil eden bir sayfa üretmek önemlidir. Birçok sey oldugu gibi potansiyel isveren sizin hakkinizda irrelavent yaprak ile orada sekilde okumak için gitmiyor. Onlar pozisyon için en iyi aday olacagini neden bilmek gerekir ve bunlari vermek için bir konumda olmak istediginiz bir veya iki taraf kisa bir CV.

Bir CV düsünün olusturmadan önce.

Ahead mükemmel CV yazma düsünmelisiniz bir ya da iki sey vardir.

· Bu kisa tutmak, size muhtemel isveren hakkinda daha fazla bilgiye ulasmak gerekiyor ki, sadece yeterli bilgi vermek istiyorum.
· Arastirma is, bu nedenle asgari egitim ihtiyaçlari hakkinda bir fikir var, ve isin basinda maas hayatta oldugunu biliyorum. Bilgi kesfetmek için bir kaynak olarak world wide web kullanin, ya da ilgilendiginiz isin türüne çalisan insanlarin biliyorsaniz, her gün ve ne rol için en önemli kimlik oldugunu düsünüyorum yapmak zorunda kesfetmek.
Sizin için uygulayacak olan sirketin bir web sitesi var · ise, verilen bilgileri bakmak, bu nedenle is görülebilir isteyen nasil daha iyi bir fikir elde edebilirsiniz. Daha sonra is ahlaki üzerinde almak ve önümüzdeki mülakata birlikte gitmeyi, bazi isler koymak oldugunu göstermek için CV özellestirebilirsiniz.

———-