yeni bir kariyer için hizli yolda almak

Yeni bir kariyer baslayan bir nereden baslayacaginizi hakkinda bilgi takiliyor, özellikle korkutucu bir süreç olabilir. Bir labirent çözme gibi, bazen hedef baslayip geriye zihinsel kisinin sekilde çalismak daha kolaydir. Bu yöntemi kullanarak, tek tek bir anda yer almaktadir yerden baslayarak olmak istiyor yere en hizli yolu görmek daha iyi yapabiliyor.

Hizli yolda almak dogru ilk adim, mevcut isveren hedeflerinize uygun oldugunu bir pozisyon olup olmadigini, gerçekçi ve nostalji veya sadakat etkisi altinda kalmadan, karar vermektir. Onlar yoksa sirkette kendi pozisyonu yaratma ihtimali varsa, bir düsünmelisiniz. Degilse, baska bir yere bakmak için ve kisinin biter saglanmasina yönelik esnek hedefler belirlemek zamani.

Bilgi teknolojisi en bireyler için ödeme önemli artislar dogru en hizli yollarindan birini sunar. BT becerileri kolay ve ucuza egitilmis olabilir, mevcut sertifikalar çoktur ve büyük bir agirlik tasimak ve nitelikli bireyler için neredeyse sürekli bir talep var. Bir yüksek kazanç için en hizli yolu istiyorsa, BT kabarcik veya büstü ekonomi bir sonucu degildir alanlari dogru bakmak en iyisidir. Ag, onarim ve sistem mühendisligi tüm iyi bahisler vardir. Ekonomik durum su anda iyi biri olsun ya da olmasin, sirketler, mevcut aglari hizmet ve korumak için alaninda yer olanlar için gelir sürekli bir kaynak gerekir.

Bir egitim programi ile baslayan bir sonraki adimdir. Baslatmak için bir giris seviyesi sertifikasyon seçin. A + sertifika programi son derece uygun ve pek çok egitim kurumlari tarafindan sunulan oldugunu. Biri zaten bilgisayar destek ve onarim deneyimi birkaç yil varsa, büyük olasilikla egitim olmadan sinavlari geçmek olabilir. Hizli ve kolay çalisma kilavuzlari olarak hizmet verebilir internette birçok uygulama testleri vardir.

Bir kez ilk sertifikalar üst düzey sertifikalar elde dogru, hizli manevra elde edilir. Yeni bir pozisyon ya da daha yüksek ücret müzakere zamani geldiginde, o kisinin kemer altinda birkaç sertifikalari fazla ile göstermek için en iyisidir. Bu çok sirket için kisinin kullanisliligi kurmak için ihtiyaç ortadan kaldirir. Disinda istihdam araniyorsa eger, örnegin, bir Microsoft Certified IT Professional veya Microsoft Sertifikali Sistem Mühendisi olarak bir sertifika onunla müzakere kaldiraç büyük bir tasir. Bu sertifikalar almak insanlar için, çogu zaman çok daha kazançli hiçbir sertifikalar ile daha olan kendi hizmetleri için makul teklifler yapabilme olarak görev yerlestirmektedir.

Basarinin hizli izlemek dogru araçlarin da yararlanarak baglidir. Bilgi için yerini hiçbir sey tutamaz. Eger ayi getirebilir tüm avantajlarini ki, bunlari yayinlama mesru nitelik ve sertifikalar farkli bir isveren tasidiginizda ile alinabilir birkaç arasindadir. Unutmayin, en hizli yolu tamamen sizinle ilgilidir. Hedeflerinizi tanimlayin ve onlara dogru akillica çalisir.