Yerel bir is arama yapmak için nasil

Geçmiste bir is bulmak için en iyi yolu bölümünde onun “istedi yardim”, gazetede aramak oldu. Birçok kisi bu is ilanlarini okuma saat geçirdim ve bu çogu zaman bosa. Ben üniversite mezunu ne zaman bir is ariyor çok gün geçirdi. Gazetede reklam okuma bana yardim etmedi. Son olarak, bakarak bile düsünce bir yerel is arama için bölüm beni hasta hissettirdi “yardim istedi”.

Gazetede sunulan pozisyonlarin çok sayida önceki deneyim gerektiren garsonluk ve barmenler veya kariyer için vardi. Ben birçok giris seviyesi is gazete için asla sunmaktadir varsayalim. Ben üniversitede bir rehber ögretmen vardi ve o kampüs kaynak merkezi ile yerel bir is arama yapmak için bana tavsiye etti. Yerel is aramak için çok zor oldugu ortaya çikti size seksen kilometre evden uzakta bile olsa bu, iyi bir fikirdi. Iyi bir is bulmak mümkün olan ögrenciler sik ??sik bir sekilde is baglanmistir.

Ben gazetede is ilanlarina eleme tamamen biraz zaman geçirdim ve bunu ben biliyordum ne önemi yoktu hissettim, sadece ben bilen önemi. Bu gerçek gerçegi degil, ama sadece bir bahane. Ben staj degil hemen is aramis olabilir. Ben bir plan olsaydi çok daha kolay olurdu. Basarili bir yerel is arama yapmak için yalnizca umut kaybetmek yapabilirsiniz gazete, en reklamlar okumaktan daha fazla yapmalidir. En önemli dezavantajlarindan biri gazetelerde bölümünde reklam oldukça kisa ve yüzeysel oldugu, bu nedenle bu isveren onun yeni çalisanin ne istedigini bilemeyiz “yardim istedi”.

Eger isveren ile yer degistirmek olurdu düsünün. Sadece bir reklam için tepki aldiktan sonra birisi istihdam zordur. Bir korkunç ihtiyaci yerel is arama yöntemi degistirilebilir vardi. Günümüzde World Wide Web yerel istihdam arama yapmak için sayisiz olanaklar sunuyor. Simdi bir yerel is ariyor, geçmiste eskiden çok daha farklidir. Aradiginiz olabilir ne tür pozisyon olursa olsun, giris kolu, gelismis ya da profesyonel olsun, internet üzerinden bulabilirsiniz. Sizin için dogru bir olabilir yerel bir is teklifi bulmak önce sadece birkaç tiklama alir.