yeteneklerinizi hesabina saglikli bir denge kurma

Bir kredi krizi, bankacilik krizi, yüksek sokak mali ve diger Defcom2 tipi uyarilar bir krizin tüm raporlari arasinda, Ingiltere PLC gelecegi için daha uzun vadeli sonuçlari vardir arka planda gizlenen baska bir kriz henüz var mi? bir beceri kriz.

Becerileri? Gözden?, 2004 yilinda hükümet tarafindan yaptirilan içine Rab Leitch? Ise 2006 son rapor, bir sorun oldugunu kabul etti. Ama tek tek sektörlere gerçek, uygulanabilir öneriler sunmak için basarisiz oldu. Bunun yerine IT gibi sektöre özel alanlarda çok az etkiye sahip genel egitim programlari için sürekli destek ve finansman saglamaya odaklanmistir.

Pilot olmak için son girisim her yerde? Becerileri Hesaplari?, Hükümet umutlarini çalisma hayatlari boyunca becerilerini yeniden egitmek ve gelistirmek için Ingiliz is gücü tesvik hangi. Temel itici güç becerilerini tabanini artirmak için hiçbir sey yapmaz kisa vadeli istihdam arasindaki ziplayan insanlar durdurmaktir. Bir Becerileri Hesap vermeyi amaçlamaktadir:

“Bir fon fis
“Kariyer danismanlik hizmetleri
Ögrenme “Güvenli bir online rekor

Girisim ivme kazanirken, diger fayda ve hizmetler bir CV olusturucu, bir? Becerileri Saglik Kontrolü?, Ögrenme ve bir ögrenci görmek için isveren erisim bir açiklama da dahil olmak üzere, eklenecek? S beceri ve nitelikleri. Girisim Çalisma ve Emeklilik Bakanligi ve Yenilik, Üniversiteler ve Beceriler Bakanligi arasinda bir ortak bölüm gelisme olmustur. ? Bu orijinal Leitch raporundan ve Kamu Hesaplari 13 rapor, Sürdürülebilir Istihdam Komitesi tavsiyelerine sonucudur: insanlar is ve önceden kalmak desteklenmesi?. Bu isgücü içinde beceri gelistirme tesviki herhangi bir olumlu etkisi olup olmadigini görecegiz.

Orada özellikle Leitch raporda temel kusurlari ve bunlar Karl Parkinson, Computeach MD, girisimin basarisi için ana etken engel olarak gördügü konulardir. ? Hükümet farkli sektörlerde beceri eksiklikleri için farkli çözümler gerektiren tanimak gerekiyor,? diyor. Becerileri Hesaplari yaklasim, IT gibi daha yüksek teknoloji endüstrisi için orta beceri düzeyi sanayi düsük üretim, kamu hizmeti ya da diger, gibi sanayi içinde çalisabilir bir çözüm olsa da, onun dezavantajlari vardir.

Becerileri Hesaplari düzeni yapisi Kazanç için? Tren çok benzer? son aylarda önemli bir basari gördü düzeni. Basari, elektrikli ve dograma sihhi tesisat, gibi sanayi olsa da, sinirli, ancak BT bu egitim için hiç bir ilgisi sahiptir. Sunulan nitelikleri örnegin, yazilim özel beceri gelistirme ile dogrudan iliskisi vardi. Endise Becerileri Hesap yani, BT Birlesik Krallik’ta en önemli büyüme sektörlerinden biri hariç ayni, dar yol takip edecek olmasidir.

Becerileri Hesap havuç ögrencilerin beceri gelistirme ve yeniden egitim için de hibe kazanmak saglayacak egitim çeki vardir. Fakat yine de, bu kuponlari sadece BT onlarin üniversite ücretleri için bir fatura tutan ve devlet yardimi olmadan kendileri için fon bulmak zorunda becerilerini gelistirmek isteyenler birakarak, egitim belirli türleri kapsayacaktir. “Bilisim sektörünün mevcut pozisyon sayisi yerine getirmek için henüz, vasifli isçi ihtiyaci olan, insanlar isgücünün diger alanlarda aktarmak tesvik gerekiyor,? Karl Parkinson diyor.? Hükümet sübvanse veya fon isteksiz ise mesafe ve e-ögrenme yoluyla gibi Microsoft Sertifikali Sistem Mühendisi olarak sanayi taninan satici nitelikler saglamada uzmanlasmis özel egitim programlari, o zaman insanlar dezavantajli olacaktir.

Ve orada temel sorun yatiyor. Evet, Hükümet yeniden egitim ve beceri gelistirme modern bir pazar ve evet en kesme kenarinda isgücü tutmak için hayati önem tasidigini kabulüdür, her zaman tesisatçilar için bir ihtiyaç olacaktir. Ama modern, teknoloji odakli çaginda, son derece yani IT uzmanlari egitim için umutsuz bir ihtiyaç vardir. Umut uygun satici nitelikleri içerir baslattigi hükümet bu ve Becerileri Hesaplari fark olacaktir. Ingiltere? Silikon Vadisi olma potansiyeline sahiptir? BT yeni girenlerin saglikli? Becerileri Hesap korumak için bir sans varsa Avrupa, ama egitim girisimleri dogru niteliklere ve e-ögrenme gibi esnek ögrenme yöntemleri kucaklamak gerekir? gelecekte.