yildiz ile sarkma disari – Las Vegas ucuz uçuslar

Kim ünlüler çalismak için en iyi sekilde Hollywood’a seyahat etmek oldugunu söylüyor? Bu çok dogru degil. Eger disari asili ve eglence A-List kalabalik ile dirsek sürtünme merakli iseniz, gidip Las Vegas bir bütçe uçuslar her biri bulmak ve hiçbir zaman ayni çati altinda vücut kanal açma olabilir.

Ünlüler Vegas oynamak için belirlenen zaman gittikleri her yerde bir ünlü ait olan bunun bir sonucu olarak belirgin önemli nedeni için Planet Hollywood. Bu Hollywood temali tesis hafif demirbaslar her simdi ve sonra renk degistirme, ve düz plazmalar yüzlerce oda yuvarlak ile sik sik parlayan bir yüz, 000 metrekarelik casino ev sahipligi yapmaktadir. Eger otelin lobisinde girisine yakin “Ek” adli bir TV programi bir ekip göreceksiniz neyin bir yildiz tanimlamak için en iyi yer Kalp Bar ve ayni zamanda Ekstra Lounge yer almaktadir. Eger fantezi Planet Hollywood daha iyi mümkün olacak böylece daha iyi yedek bir bir oda birlikte Las Vegas düsük maliyetli uçus ile birlikte paket “Içecekler Bize On misiniz”.

A-HENÜZ sehirdeki en etkili mutfagi yemek isteyen ve bu yüzden onlar Spago Cafe’de bir tablo gidiyor ve rezerv oldugunu çarpici degil. Hiçbir ünlü Wolfgang Puck dünya kategori mutfak becerileri direnecektir. Bu ünlü sef yemek baska bir sey daha ilave aksam yemegi hakkinda ek olduguna inanmaktadir çünkü tüm iyi yemek aura ile korkutmak alamadim istiyorum. Restoran personeli korkunç samimi ve konuksever. Uzak snob personel sizi her zaman iyi yemek restoranlarda karsilasiyoruz.

Eger Spago, zahmetli Rock Nobu otantik Japon yemek için girisim bir tablo kitap mümkün degil. Bir Kobe beef carpaccio ya da Japon bestseller herhangi biri ile basarisiz asla. Bir ünlü lekelenme özledim o zaman bu görkemli mezeler Eger fiyat sizin süre ödemek her yüzde kuracagina.

Vegas ucuz uçus alarak ve daha sonra karanlikta barhopping size sadece TV ya da sinema gördügünüz birisi genelinde bir Martini içmek için umudu verebilir. Venedik Otel içinde bulunan Tao hip-hop ve R & B yer halk genellikle neden atilan vahsi ve muhtesem partiler sahip oldugu bilinmektedir ile birlikte müzik zevkini House music egilimli özellikle baslamak için güzel bir yer olurdu ünlüler orada dinlenmek için seçti. Bu bar sirasinda çesitli ruh halleri ve temalar sunan esneklik konu ayrica var. Bu müsteri çesitli kaprislerine karsilamak için tasarlanmistir. Bu bir yerde Yeme ve birlikte gece kulübü yer yüzme, bir yemek oldugunu.

Eger Tao vibe ilgisiz alirsaniz, Luxor Hotel içindeki LAX gitmek ve yazmak gerekir. Bu aksam 10 ‘da açilir ve ayni zamanda revaçta millet sadece orada arkaniza yaslanin. Sikisik olmasa da yaklasik 1,100 bu bar yer alacak. Onlarin büyük giris sahip olmak isteyen yildiz görmek için 2 gotik temali kapi yakin düzeyleri ve birlesik bir akilli nokta baglayan büyük bir merdiven bulunmaktadir.

Sadece bu lüks kulüplerinde, bir kiyafet kati dayatilan unutmayin. Bir rezervasyon ikna etmek mümkün degildi, sadece olumlu olusturmak erken böylece kolaylikla agirladi olacak oraya.

Bu Sin City ünlü taciz sicak noktalar ancak kiloluk boksör, Manny için dünya en iyi kiloluk içerir özellikle bir boks maçi izlemek ise daha Vegas’ta bir çati etrafinda yüksek profilli yildizli bir ton görme daha iyi bir sekilde var olan Bilet üzerinde “Pacman” Pacquiao. Sadece tüm daha önceki maçlari izlemek ve Los Angeles herhangi bir ödül gece kirmizi hali geri rakip olabilir ringe dev yildizli bir dizi göreceksiniz.

Bu Las Vegas parti, kumar sevgi ünlüler için bir miknatis olabilir, ve büyük boks maçi canli izlemek olabilir tekrar kanitlanmis zaman olmustur ve. Bu Kasim Eger Pacquiao-Coto tüm yil boyunca erisilebilir Las Vegas Düsük maliyetli tek maç ve yararlanmak için bir bilet için alisveris Hollywood ve spor elit ile schmooze ve siki fiki olmak için baska bir olasilik alabilirsiniz.