zor bir ekonomi ya da durgunluk sirasinda ilaç satis isleri almak

Bazen bazi ilaç sirketleri satis güçleri isten aslinda zaman zor bir ekonomi ya da durgunluk sirasinda bir ilaç satis is elde etmek için denemeye deger olup olmadigini sordu ediyorum. Benim cevabim, duruma göre degisir. Bu nasil ilk etapta ilaç satis is basvurusunda bulunmak çalisiyoruz baglidir.

Eger ilk ilaç satis is arazi çalisirken açisindan yaptigimiz tüm insan kaynaklari departmanlari, Isverenler veya bir özgeçmis ‘patlatma’ hizmeti araciligiyla için özgeçmisinizi göndermek için ise, çabalari bir durgunluk zor zamanlarda verimli hale olmayabilir. Hatta iyi zamanlarda, körü körüne özgeçmisinizi göndermek bir ilaç satis pozisyonu almanin en etkili yolu degildir. Ironik olarak, bu muhtemelen orada is arayanlar arasinda en sik kullanilan yöntemdir.

Güncel ilaç satis temsilcileri, satis yöneticileri ve yerel sanayi ile bagli diger millet gibi sanayi insanlarla ag için zaman ayirdiginiz daha anlayisli is arayanlarin biri iseniz, o zaman bu çabalar alma sansi daha yüksek olacak Eger sonuçlari.

Orada birçok insan sadece en az ilaç satis, yine kendi is arama çabalarini yeniden baslatmadan önce daha iyi bir kez bekler çünkü her seyden önce, zor bir ekonomi içinde daha az rekabet olabilir. Ikinci olarak, düzgün bir sekilde ag yapmak ve eger sanayi insanlar gibi yüksek bir potansiyel satis temsilcisi olarak, o zaman sizi hatirlar ile ag eger. Bu insanlar ile is iliskisi çesit gelistirmek için zaman ayirin varsa, akillarini üstünde adinizi devam edecektir.

Sert zamanlarda herhangi bir açiklik olmasa bile ekonomik çöküs genellikle is çevrimleri bir parçasi oldugu için, sonunda yine olacak. Sirketlerin daha iyi ekonomik kosullar nedeniyle yeniden ise bir konumda oldugunuzda, adi aday listesinin en üstünde olacak. Sadece saglikli ekonomik dönemlerde geçerli rakiplerinizi, bu sirketlere bilinmeyen varliklardir beri önemli bir dezavantaj olacak ama zaten bir ilaç satis pozisyonu için ciddi bir aday olarak bilinir. Sirketler bile zaten kendi satis gücü bir nokta doldurmak için mevcut oldugunu biliyorsaniz açikliklar için tanitimi için rahatsiz olabilir.

Diger faktör ilaç ve saglik birçok sirket için, durgunluk kaniti gibi görünüyor bazi is birimleri olabilecegini olmasidir. Insanlar hala yani ilaçlar gibi saglik her zaman gerektiginden ekonomi yapiyor ne olursa olsun, bazi ilaç ve saglik ürünleri satisi oldukça stabildir. Aslinda, biz çünkü yakasi bir araya yapmaya çalisiyorum bireyler için artan stres seviyelerinin zor zamanlarda saglik ihtiyaci daha da insan görebiliyordu söyleniyor. Yani saglik sektöründe bazi sirketler durgunluk sirasinda sadece iyi yapiyor olabilir.

Alt satirda, size ilaç endüstrisi insanlarla akillica ag tercih ve beklemeyin eger satis pozisyonlari herhangi diger zamanlarda kadar iyi o zaman bir durgunluk sirasinda bunu yaparken, su anda açik dogru olacagini olmasidir. Aslinda, durgunluk sirasinda ag aktif olmak size ilaç satis için is piyasasinda rekabet üzerinde kesin bir kenar verebilir.